Mooi resultaat Dongense VVD bij Verenigde Vergadering


26 mei 2019
Mooi resultaat Dongense VVD bij Verenigde Vergadering

Logistiek is een economisch speerpunt binnen de regio Hart van Brabant. Het vervoer moet op den duur klimaatneutraal. Daarom willen wij het eerst waterstoftankstation in onze regio realiseren. Het voorstel van de VVD om dit te onderzoeken en het gesprek hierover te voeren met de ondernemers is aangenomen.

 

Daarnaast heeft de Dongense VVD extra aandacht gevraagd voor het monitoren van de uitgaven binnen de Jeugdzorg. Deze rijzen de pan uit. Er dient een dashboard ontwikkeld te worden waardoor raadsleden hun taakstellende en controlerende taak beter uit kunnen voeren. Daarnaast kunnen we leren van goede voorbeelden in de regio. De behoefte aan data is groot.

 

Beide moties hebben de meerderheid gehaald en we zijn blij met dit resultaat.