Dongense VVD #wijzijnDongen Kennismaking met onze kandidaat-fractieleden


18 mar 2018
Dongense VVD #wijzijnDongen Kennismaking met onze kandidaat-fractieleden

Wij zijn er trots op om met zoveel gemotiveerde leden iets voor de gemeente Dongen te beteken 

 

Vragen aan onze kandidaat nummer 3 en kandidaat-wethouder, Rolf Vullings

 

Wie ben je?

Ik ben Rolf Vullings en ben 54 jaar. Naast mijn werk als gebiedsregisseur bij een woningcorporatie zit ik in diverse besturen van Dongense verenigingen en stichtingen. Ik ben getrouwd met Monic en heb een zoon en een dochter. In de vakanties reis ik graag met mijn gezin de wereld over. Daarnaast is mijn hobby koken en vind ik het heerlijk om de bereide maaltijd in goed gezelschap op te eten.

 

Wat vind ik het mooist aan Dongen?

Het mooiste aan Dongen vind ik het ondernemerschap van de Dongenaar. Ik krijg zowel inspiratie van de prachtige ondernemingen en bedrijven in onze gemeente, als van ons bruisende verenigingsleven. Op basis van het Dongense ondernemerschap zijn we in staat om jaarlijks samen diverse activiteiten te organiseren.